Favori Sporcum Nedir?

Sporu çok seviyoruz ve takip ettiğimiz, hayranı olduğumuz birçok sporcu var. Favori Sporcum web sitesi de hayranı olduğunuz sporcuları desteklemenize katkı sunuyor. Haftalık yayınlanan anketlerimizle beğendiğiniz sporculara ve takımlara oy verebilir onları destekleyebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey sitemize üye olmak ve haftalık anketlere katılmak.

Nasıl Oy Vereceğim?

Sistemde her haftanın anketi o haftaki müsabakaların başlama gününden diğer haftanın başlama tarihine kadar devam eder ve bu süre içinde üyelerimiz oy verebilirler. Her üye her ankette sadece bir kez oy kullanabilir.

Nasıl Forma Hediyesi Kazanabilirim?

Her hafta yayınlanan hediyeli anketlerimizde, birinci olan sporculara oy veren üyelerimiz arasında sistem üzerinden yapacağımız çekilişle özel yapım Favori Sporcum forma hediyelerimiz oluyor. Kazanan üyelerimizi web sitemiz üzerinden ve sosyal medya adreslerimizden duyuracağız. Kazandığınız formayı size ulaştırabilmemiz için güncel adresinizi profilinize doğru olarak girmeniz gerekmektedir. Forma kazanmak için yapmanız gereken tek şey anketlerimize katılmak.

Herhangi Bir Ücret Ödemek Zorunda mıyım?

Sitemize üye olmak ve anketlere katılmak tamamen ücretsizdir.